Poduszkio ergonomicznym kształcie

Bycie mamą to wymagające zadanie. Aby ułatwić Wam opiekę nad maluszkiem, stworzyliśmy poduszki do różnych zadań specjalnych. Dzięki nim codzienne obowiązki staną się dużo łatwiejsze.

W naszej ofercie znajdziecie wygodne poduszki i rękawki do karmienia, które zadbają o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Specjalny kształt poduszek zapewnia prawidłowe ułożenie maleństwa podczas karmienia piersią, a mamie odpowiednią pozycję, bez odciążania kręgosłupa, szyi i ramion. Rękawek jest miękki i sprężysty, dzięki czemu dopasowuje się do dziecięcej główki. Redukuje również ucisk na przedramię. Przyszła mama może jej używać jako podparcie brzuszka ciążowego, gdy leży na brzuszku.

Poduszki do karmienia typu rogal

rekawki do karmienia bellochi

Poduszki 3 w 1

poduszki do karmienia bliźniąt

Poduszki do karmienia Twins

rekawki do karmienia bellochi

Rękawki do karmienia

rekawki do karmienia bellochi

Poduszki antywstrząsowe

Oprócz poduszek do karmienia, w naszej ofercie znajdziecie specjalistyczne modele, które dbają o bezpieczeństwo dziecka w różnych sytuacjach. Poduszki antywstrząsowe w kształcie motylka doskonale podtrzymują główkę dziecka z obu stron i eliminują wstrząsy, które powstają podczas jazdy samochodem lub spacerów. Idealnie sprawdzają się w wózku lub foteliku samochodowym.

Poduszki z uszkami Honey Bunny, o ergonomicznym kształcie podpierają główkę dziecka, zapewniając mu komfort podczas snu lub odpoczynku. Dodatkowo specjalne zagłębienie, zapobiega syndromowi płaskiej głowy u dziecka. Można ich w łóżeczku, kołysce, bujaczku, nosidełku lub w wózku

Wszystkie nasze poduszki uszyte są ręcznie z najwyższej jakości materiałów, z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Są miękkie, przytulne i przyjazne skórze dziecka. To niezbędny element wyprawki dziecięcej, ale i doskonały prezent dla przyszłej mamy lub nowo narodzonego maluszka.

0