Kocyki samochodowe umilają podróż

Wielofunkcyjne kocyki do nosidełka, fotelika samochodowego, do gondoli oraz do wózka dla niemowląt to obowiązkowy element dziecięcej wyprawki.

Aby uprzyjemnić maluchowi podróż i zapewnić mu optymalny komfort nawet podczas dłuższej jazdy samochodem, warto wybrać dobry kocyk do fotelika. Nasze kocyki wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla delikatnej skóry maluszka. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór kocyków do fotelika samochodowego 0-13 i 9-18kg, pasujących do 3 oraz 5- punktowego systemu pasów bezpieczeństwa.
Powszechnie wiadomo aby jesienią i zimą nie wozić dzieci zapiętych w fotelikach samochodowych w puchowych kurtkach i kombinezonach. Zagrożenia z tym związane nagłaśniane są w mediach. Aby ułatwić podróżowanie z małym dzieckiem stworzyliśmy nasz otulacz, kocyk do fotelika samochodowego. Nie będzie już konieczności ciągłego ubierania i rozbierania dziecka podczas wypraw samochodowych.

 

W ofercie mamy klasyczne kocyki do fotelików samochodowych wykonane z bawełny premium oraz miękkiego velvetu. Ja również wielofunkcyjne, kocyki w bardzo dużych rozmiarach pasujące do nosidełka, fotelika, gondoli oraz spacerówki z kolekcji uGrow, które posłużą Wam przez długi czas.
Liczne otworzy na pasy bezpieczeństwa umożliwiają bezpośrednie przypięcie maluszka do fotelika lub nosidełka, w prosty i wygodny sposób oraz swobodną zmianę i regulację gdy maluszek już nieco podrośnie. Ten kocyk rośnie razem z dzieckiem.
Dużą zaletą naszych kocyków jest możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji i potrzeb. Kocyki posiadają kapturek, dzięki czemu doskonale chroni główkę dziecka przed utratą ciepła, a wygodna kieszeń na nóżki sprawia, że otulacz nie będzie się zsuwał jak klasyczny kocyk.
Taki kocyk to uniwersalne i bardzo wygodne rozwiązanie na codzienne spacery czy podczas podróży. Jest niezastąpiony podczas pierwszej podróży z noworodkiem ze szpitala do domu. Kompletując wyprawkę dla maluszka, warto o nim pamiętać. Poznaj naszą ofertę kocyków samochodowych i wybierz idealny wzór dla swojego maluszka.

0