Kocyki samochodowe umilają podróż

Kocyk do fotelika samochodowego i nosidełka dla niemowląt to obowiązkowy element dziecięcej wyprawki. Ma specjalne otwory, które pozwalają na przełożenie 3 punktowych pasów bezpieczeństwa. Umożliwiają one bezpośrednie przypięcie maluszka do fotelika lub nosidełka, w prosty i wygodny sposób.

Nasz kocyk jest miękki i przytulny. Zapewnia maleństwu komfort i przyjemne ciepło, niezależenie od miejsca, w którym się znajduje. Wykonany jest z bezpiecznych materiałów z atestem, bezpiecznych dla delikatnej skóry maluszka. Ma kapturek ze specjalnymi ściągaczami, dzięki czemu doskonale chroni główkę dziecka przed utratą ciepła, a wygodna kieszeń na nóżki sprawia, że otulacz nie będzie się zsuwał jak klasyczny kocyk.

Taki kocyk to uniwersalne i bardzo wygodne rozwiązanie na codzienne spacery czy podczas podróży, o każdej porze roku. Jest niezastąpiony podczas pierwszej podróży z noworodkiem ze szpitala do domu. Kompletując wyprawkę dla maluszka, warto o nim pamiętać. Poznaj naszą ofertę kocyków samochodowych i wybierz idealny wzór dla swojego maluszka.

0