Szukasz pomysłu na prezent dla noworodka?

Niemowlakowi dosyć trudno kupić prezent, który spełni jego oczekiwania. Ale wygodny kokon niemowlęcy na pewno będzie strzałem w dziesiątkę!

Z okazji nadchodzących świąt warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla maluszka. Jesteśmy pewni, że kokon XMAS zachwyci zarówno małego człowieka, jak i jego rodziców.

Dziecko w kokonie niemowlęcym leży z mamą na dywanie

Dlaczego warto kupić kokon niemowlęcy?

Jeszcze nie tak dawno, niemowlę było u mamy w ciasnym brzuchu i słyszało bicie jej serca. Po przyjściu na świat, w jednej chwili wszystko się zmieniło. Nagle zrobiło się jasno i chłodno, a dookoła słychać obce, głośne dźwięki. Maluszek ma też dużo swobody ruchu, do której potrzebuje się przyzwyczaić. Bliskość mamy zapewnia mu upragniony spokój i poczucie bezpieczeństwa, dlatego tak uwielbia być przytulane i noszone.

Kokon niemowlęcy to ciepłe gniazdko, które wyznaczy dziecku bezpieczne i miękkie granice, a przy tym stanie się dla niego przyjaznym miejscem do odpoczynku lub zabawy. Ten wspaniały, funkcjonalny produkt z jednej strony nieco ograniczy mu przestrzeń, a z drugiej pozwoli kształtować i rozwijać umiejętności. To zdecydowanie ułatwi niemowlakowi przystosowanie się do nowych warunków.

Dziecko w białym body leży w kokonie niemowlęcym XMAS Bellochi

Do czego służy kokon niemowlęcy?

Kokon przede wszystkim służy do przytulnego leżakowania. Sprawdzi się również na krótką drzemkę, zapewniając dziecku zdrowy i spokojny sen. Ale maluszek nie zawsze musi w nim tylko leżeć lub spać. Gdy jest czas zabawy – kokon niemowlęcy może być jego pierwszym, bezpiecznym placem zabaw. Może posłużyć też mamie, jako przewijak – we wnętrzu kokona z łatwością można przewinąć dziecko. Warto o nim pamiętać, wybierając się w podróż. Dzięki niemu, maluszek poczuje się w nowym miejscu jak w domu.

Niemowlaka w kokonie można ułożyć w dowolnym miejscu, aby mieć go zawsze przy sobie. Maluszek może Ci towarzyszyć w kuchni podczas gotowania, w trakcie ćwiczeń, w łazience podczas kąpieli czy też w salonie na sofie. Jest tylko jeden, bardzo ważny warunek – dopóki maluch nie nauczy się gwałtownie poruszać lub przekręcać na boki. Wówczas będzie to niebezpieczne i należy zachować wtedy dużą ostrożność, szczególnie, gdy dziecko leży na wysokości.

dziecko w białym body leży w kokonie niemowlęcym XMAS Bellochi

Czy kokon niemowlęcy XMAS to odpowiedni prezent dla maluszka?

Pojawienie się nowego członka rodziny to wydarzenie, którego nie sposób porównać do innych sytuacji w naszym życiu. Pierwsze Święta Bożego Narodzenia z dzieckiem są niezwykłym przeżyciem dla całej rodziny. To magiczny czas dla wszystkich.

Z myślą o tych wyjątkowych chwilach przygotowaliśmy jedyny w swoim rodzaju, limitowany wzór kokona Xmas. Świąteczne motywy wzbogacone złotą lamówką sprawią, że kokon niemowlęcy Bellochi wyróżni się spośród innych świątecznych propozycji. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodym rodzicom, ale również dziadkom i całej rodzinie. Kokon zapakowany jest w elegancką torbę wraz z czerwoną kokardką na szczęście.

Życzymy Wam wesołych, przytulnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

0