Otulamy miłością

jesteś najlepszą mamą dla swojego maluszka

Wyczuwasz jego nastrój i potrzeby. Wiesz, co dla niego najlepsze i w jaki sposób zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Tak jak wtedy, gdy maleństwo mieszkało pod Twoim sercem. Twoje przytulanie, noszenie, odgłos bicia serca, kojarzą się ze środowiskiem, w jakim przebywało przez 9 miesięcy.

Skóra dziecka jest wyjątkowo wrażliwa i wymagająca, dlatego wszystkie nasze materiały są delikatne, miękkie i bezpieczne – posiadają certyfikat Oeko-Tex Stadard 100.
Tworząc kolekcje używamy bawełny premium, aksamitnego velvetu. Stosujemy antyalergiczne wypełnienia oraz wyjątkowo miękki bambus. Dzięki temu nasze produkty są naturalne i przyjemne w dotyku.

Gdy staniesz się posiadaczką produktów marki BELLOCHI, możesz mieć stuprocentową pewność co do ich jakości i bezpieczeństwa. Zapewnią dziecku i jego rodzicom komfort a jednocześnie są eleganckie i piękne. Z pewnością sprawdzą się idealnie już od pierwszych dni życia maluszka.
Produkty powstają i szyte są w Polsce. Z najwyższą starannością o każdy detal i ogromnym zaangażowaniem. Tworzymy z pasją. Tworzymy z troską. Otulamy miłością.

Tworząc nasze kolekcje, produkty i cały asortyment, na co dzień współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Wybieramy materiały, tkaniny, surowce tylko i wyłącznie z odpowiednimi atestami oraz certyfikatami. Ze szczególną starannością dbamy o nasze produkty, aby nie zawierały substancji szkodliwych dla dziecka. Skóra dziecka jest wyjątkowo wrażliwa i wymagająca, dlatego wszystkie nasze materiały są delikatne, miękkie i bezpieczne. Posiadają certyfikat Oeko-Tex Stadard 100.

Wytrzymałe i delikatne. Kolory pomimo prania są trwałe.
Wypełnienia, które stosujemy wykonane są z najwyższej jakości antyalergicznej włókniny silikonowej. Nasze poduszki dla niemowląt są płaskie – zgodne z zaleceniami pediatrów.
Wszystkie produkty tworzymy z myślą o najmłodszych. Eliminujemy niebezpieczne elementy. Tworzymy z ogromną starannością a np. zastosowane zamki w poduszkach do karmienia są kryte, bezpieczne dla małych dzieci.

Podsumowując wszystkie nasze produkty można prać w pralce zgodnie z przepisem prania umieszczonym na produktach. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można zachować czystość.

Produkty Bellochi z pewnością sprawdzą się idealnie już od pierwszych dni życia maluszka. Wszystkie nasze produkty powstają i są szyte w Polsce z najwyższą starannością o każdy detal i z ogromnym zaangażowaniem.
Tworzymy z pasją. Tworzymy z troską. Otulamy miłością.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.