Otulacze MiMi pink 0-3m
Mięciutki i delikatny otulacz bawełniany tworzy noworodkowi przytulną przestrzeń i szczególne warunki podobne do tych, które miał w brzuchu mamy. Zgodnie z zaleceniami pediatrów otula, ale nie usztywnia. Poprzez specjalny kształt, otulacz zapewnia niemowlęciu komfort i relaksujące poczucie „bycia wewnątrz”.
Otulaczek nie krępuje ruchów dziecka - rączki są blisko ciała, ale nóżki pozostają swobodne. Jest niezastąpiony w pierwszych tygodniach życia każdego maluszka. Noworodek poprzez gwałtowne prężenie ciała i nagłe ruchy rączek i nóżek, reaguje na wszelkie niespodziewane zmiany typu dźwięk, światło, ruch. Jest to naturalna reakcja organizmu, zwana odruchem Moro, w trakcie której niemowlę wybudza się, gdy nie czuje granic swojego ciała.
Otulacz Bellochi zapewni mu te granice i bezpieczną przestrzeń jak w łonie matki.
Ukoi i zapewni spokojny sen oraz ochronę przed wychłodzeniem.
Zestaw MiMi pink zawiera 2 sztuki otulaczy i jest zapakowany w ekologiczne, ozdobne pudełko.
To najlepszy wybór dla Twojego dziecka!
- EAN
- 5903714406234
• ułatwia zasypianie
• daje dziecku wrażenie przytulności i bezpieczeństwa
• działa kojąco-uspokajająco
• rączki dziecka znajdują się blisko ciała, co zapobiega odruchowi Moro (niekontrolowane ruchy rączkami, które budzą dziecko i wywołują płacz).
• uniemożliwia drapanie się po twarzy: idealny dla dzieci z AZS
• czysta bawełna bardzo dobrej jakości gwarantuje zdrowy i delikatny kontakt ze skórą dziecka
• praktyczne i proste w użyciu ‘ubranko’ dla noworodka
• niektóre niemowlęta lepiej reagują na dość ciasno zawiązane skrzydełka; rękawki, inne lubią więcej przestrzeni – wypróbuj podczas pierwszych dni różne warianty, by znaleźć ten najskuteczniejszy dla twego dziecka
• w zależności od temperatury zewnętrznej możesz wkładać dziecku otulacz na ubranko (np. body lub pajacyk) lub na samą pieluszkę.
• miękkie skrzydełka zapewniają idealne otulenie
• napy, ułatwiają włożenie maluszka do otulacza
• rzepy ułatwiają regulację stopnia otulenia
W zestawie są 2 sztuki otulaczy bawełniany zapakowanych w pudełko.
Wiek: 0-3m
Wymiary produktu: 45 x 65 cm
Materiał: 100% bawełna, dwie warstwy oddychającej, certyfikowanej bawełny bezpiecznej dla dziecka.
• prać w pralce, w temperaturze 30°, max. 800 obrotów wirowania
• prasować w temperaturze do 110°
• nie stosować wybielaczy
• nie czyścić chemicznie