Ręczniki do kąpieli

certyfikowana bawełna

Aby otulić dziecko po relaksującej kąpieli, stworzyliśmy wyjątkowy produkt z certyfikowanej bawełny frotte. Nasze ręczniki kąpielowe dla niemowląt są niezwykle chłonne, mięsiste oraz bardzo miękkie w dotyku. W delikatny sposób stymulują zmysł dotyku dziecka i dostarczają pierwsze sensoryczne doznania. 

Ręcznik kąpielowy dla niemowląt to obowiązkowy element w każdej wyprawce noworodka oraz najlepsze rozwiązanie podczas pielęgnacji maluszka. Doskonale sprawdzi się od pierwszych dni maleństwa.

Klasyczny krój ręcznika z kapturkiem oraz duży rozmiar: 100x100 cm, zapewnia optymalne otulenie noworodka. Z powodzeniem posłuży również kiedy dziecko będzie starsze. Z łatwością otuli całego maluszka. Kapturek doskonale chroni główkę przed utratą ciepła.

Ręczniki posiadają uniwersalny kolor bieli, dodaliśmy im nieco koloru elegancką lamówką, wykonaną z bawełny.

Ręczniki kąpielowe Bellochi Bear Set to idealnie rozwiązanie podczas codziennej pielęgnacji. Nie zajmują dużo miejsca w torbie, przydadzą się zarówno na basenie, jak i na plaży.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.